Opis nieruchomości
Mieszkanie 42 m2, Dziesiąta
Oferuję na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, na 1 piętrze.
Kuchnia, 2 pokoje, łazienka z WC, przedpokój, balkon.
W lokalu przeprowadzono generalny remont, zostały wymienione okna, drzwi, wszystkie instalacje. Na chwilę obecną wskazane jest odświeżenie. Mieszkanie posiada nową instalację do ogrzewania elektrycznego i jest możliwość odrębnego, niezależnego ogrzewania.
Kamienica jest docieplona, zainstalowano w piwnicy nowoczesny piec c.o. (V generacja) na eko-groszek, który ogrzewa 3 mieszkania.
Obecnie prowadzony jest remont klatki schodowej.
Do mieszkania przynależy
garaż murowany o powierzchni 25 m2, Cena za garaż 25 000,- zł
Kamienica jest na działce o powierzchni 640 m2, podwórko jest ładnie zagospodarowane, z placem zabaw dla dzieci.
Zapraszam na prezentację.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.